NOVINKY

Výuka sebeobranných systémů
• Vyhledávání nežádoucí skryté elektroniky
 
NOVINKY V SORTIMENTU

Osvětlení – nově jsme se stali partnery společnosti Tesla Lighting a dodáváme kompletní sortiment. Vyberte si z našeho společného katalogu: BONUSS SECURITY – TESLA.

Casina – pro společnosti provozující Casina jsme připraveni nabídnout naše produkty a služby, jež splňují požadavky Ministerstva financí na provozování casin, dle nového zákona.

IoT (internet věcí – Internet of Things) – ve spolupráci s našimi partnery se intenzivně zabýváme implementací IoT nejen do zabezpečovacích zařízení.

Pro více informací nás prosím kontaktujte.

 

SAMSUNG

V následujících měsících rozšíříme náš sortiment o nové produkty značky SAMSUNG. Všechny produkty této značky naleznete nově pod značkou WISENET ve třídách Q a P s možností implementace pokročilých funkcí.

AVIGILON

Nově nabízíme produkty společnosti AVIGILON. Avigilon Control Center je výkonné, intuitivní a snadno použitelné grafické rozhraní se zaměřením na potřeby bezpečnostních profesionálů, které umožňuje operátorům efektivně pracovat s minimálními nároky na zaškolení. Současně v naší nabídce naleznete i IP kamery v rozlišení 1 – 30Mpx (7K), které jsou ideální pro kombinaci s tímto softwarem.

C4

Pro nadstavbové řízení budov nabízíme bezpečnostní systém C4. Tento integrační bezpečnostní systém poskytuje kompletní servis pro obsluhu bezpečnosti budov a je nejlepší ve svém oboru.
Katalog ke stažení